Glebogryzarki spalinowe

 • Zobacz wszystkie | Strony: Glebogryzarki spalinowe
 • GLEBOGRYZARKA SPALINOWA HECHT755

  Glebogryzarki spalinowe

  Glebogryzarka służy do spulchniania i przemieszania gleby, szybkiego uprawiania pól po kulturach wieloletnich, po orce łąk i pastwisk, do mieszania nawozów z glebą, do kruszenia brył i niszczenia chwastów.

  Cena:1599.00
 • GLEBOGRYZARKA Texas TX 602B 6,5 KM

  Glebogryzarki spalinowe

  Glebogryzarka : doskonałe urządzenie , które spulchnia i wyrównuje duże powierzchnie gleby w ogrodzie - także bardzo zbitej i gliniastej. Niezastąpiona gdy tworzymy ogród od podstaw lub podczas zmiany trawnika. Ten model również odchwaszcza , miesza kompost , torf i nawóz z ziemią . Może również służyc do mieszanek przy układaniu kostki .

  Cena:2250.00
 • Glebogryzarka Garden Parts GL6580

  Glebogryzarki spalinowe

  Cena:1799.00
 • Glebogryzarka OLEO-MAC MH150RK 60cm 5,5KM

  Glebogryzarki spalinowe

  Modele te, opracowane do ogrodów, działek oraz średniej wielkości terenów, charakteryzują się doskonałym połączeniem zwrotności, wytrzymałości oraz wysokich parametrów technicznych.

  Cena:1859.00
 • Glebogryzarka spalinowa GARDEN GB6580

  Glebogryzarki spalinowe

  Glebogryzarka jest niezastąpionym urządzeniem do spulchniania i wyrównania dużych powierzchni gleby w ogrodzie, zwłaszcza trudnej w uprawie gleby zbitej i gliniastej. Najczęściej stosuje się ją w nowo urządzanym ogrodzie bądź przed założeniem dużego trawnika. Kultywator można również stosować do odchwaszczania, mieszania kompostu, torfu i nawozów z ziemią, oraz do wertykulacji i przycinania brzegów trawnika

  Cena:2299.00
 • Glebogryzarka spalinowa OLEO-MAC MH 180 R

  Glebogryzarki spalinowe

  Glebogryzarka MH180R opracowana jest do ogrodów, działek oraz średniej wielkości terenów. Charakteryzuje się doskonałym połączeniem zwrotności, wytrzymałości oraz wysokich parametrów technicznych. Kompaktowa i lekka, doskonała do komfortowej pracy nawet na ograniczonej przestrzeni lub w pobliżu niskiej roślinności.                                                                                   Cechy:                                                                                                        - Obudowa przekładni jest wzmocniona, aby chronić ją przed przypadkowymi uderzeniami kamieni i innych przedmiotów.                                                     - Ergonomiczne przyciski i dźwignie sterujące mieszczące się w zasięgu ręki umożliwiają stałą kontrolę nad pracującym urządzeniem. - Kierownicę można regulować we wszystkich kierunkach, co podwyższa komfort eksploatacji w każdych warunkach terenowych.                                                                     - Po przesunięciu kierownicy poprzecznie, można uniknąć najeżdżania na spulchnioną ziemię.                                                                                      - Koło transportowe przednie, przydatne podczas transportu urządzenia, można przechylić w pionie, aby ułatwić pracę w terenie.                                                - Bieg wsteczny, ułatwia manewrowanie oraz ustawienie urządzenia w prawidłowej pozycji roboczej

  Cena:2650.00
 • Zobacz wszystkie | Strony: Glebogryzarki spalinowe
 
Sklep internetowy Quick.Cart